Informace o nás

Cíl

Cílem LITE je dovést studenta na úroveň, kdy je schopen plynule a pohodlně hovořit v anglickém jazyce, je si jistý svými znalostmi, umí je používat v praxi a je schopen, co se týče angličtiny, sám na sobě dále pracovat. 

 

Trochu historie

Jazyková škola LITE vznikla v ČR v roce 1997. V současné době má v Čechách 14 poboček. Všechny jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých výzkumů v oblasti výuky jazyků (více o síti LITE na www.lite.cz).

 

LITE v Chrudimi

LITE Chrudim byl založen v červnu 2008. 

Naše škola sídlí na adrese: Široká ulice 83, Komerční banka, 3.patro.  Nachází se cca 10min. pěší chůze od ČD a ČSAD.

Do dneška jsme v angličtině vyškolili přes 650 studentů. Úspěšně u nás studují zaměstnanci, podnikatelé i studenti. Mezi naše klienty patří lékaři, učitelé, ale i zaměstnanci a manažeři významných českých i zahraničních společností jako např. BASF Stavební hmoty česká republika s.r.o., Vodafone Czech Republic a. s., Foxconn CZ s.r.o., Protronix s.r.o., Vivantis a.s., Nemocnice Chrudim, Příhoda s.r.o., AutoCont CZ a.s., TRIAS CR s.r.o., Janeček s.r.o., KAPPA INVEST s.r.o., SATEC s.r.o., JUMING s.r.o., SVS KOVO engineering s.r.o., Armáda ČR, GRANITA s.r.o., Česká pojišťovna a.s., INDESING s.r.o., COLOPLAST A/S, Muzeum loutkařských kultur v Chrudimi, MARTINEK Chrudim s.r.o., Petr Zoulík BOSPORT, OZM Research s.r.o., ETHIC HR, s.r.o., ZASYKO s.r.o., ŽP PROJEKT s.r.o., Ing. Antonín Středa – ASAS, JANSSEN s.r.o., Zámečnictví Michal Pokorný, Pavel Tlapák - TACO Chrudim s.r.o., ....

 

Naše prvenství

LITE byla první jazykovou školou v ČR, která začala pravidelně pořádat UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA. Snažíme se poukazovat na neefektivitu běžných „učebnicových“ metod a ukázat Vám principy, které vedou k úspěšnému zvládnutí angličtiny a jejímu aktivnímu používání.